Levitra 20mg Zobrazit v plné velikosti

Levitra 20mg

Levitra 20mg vardenafil se užívá k léčbě problémů s erekcí u mužů. Vardenafil funguje rychleji než Sildenafil a při jeho užívání máte mnohem menší pravděpodobnost vedlejších účinků.

V ceně je zahrnuto poštovné, balné a manipulace proto cena je konečná a nebude o nic navíšena u objednávek po ČR !

Více informací

5142

640,00 Kč

Levitra 20mg je považována za jeden z nejoblíbenějších přípravků pro zvýšení potence. Levitra si získala svou popularitu tím, že je dobře snášenlivá a prakticky nevyvolává nežádoucí účinky ve srovnání s jinými léky na podporu erekce. Levitra obsahuje 20 mg léčivé látky Vardenafil. Účinek léku přetrvává po dobu až 6 hodin

Léčivá látka:                Vardenafil
Obsah látky v 1 tabletě:Vardenafil 20mg
Účinek se dostavuje:    20-30-min. po užití
Účinek trvá:                 6 hodin
Obsah 1 balení:           4 ks potahovaných tabletDávkování:
Přípravek Levitra užijte přibližně 25-60 minut před předpokládanou sexuální aktivitou. Při současné sexuální stimulaci může být dosaženo erekce kdykoli v období 25 minut až 4-5 hodin po užití přípravku.

Spolkněte jednu tabletu a zapijte ji sklenicí vody.

Přípravek Levitra můžete užívat s jídlem nebo nalačno – nedoporučuje se však užívat jej po těžkém nebo tučném jídle. Neužívejte více než 1 tabletu přípravku Levitra denně.


Vedlejší účinky
Zcela eliminovat nežádoucí účinky Levitry není možné. Nicméně vedlejší účinky, které mohou vyskytnout, jsou mírné. Téměř všechny léky mají nežádoucí účinky, ale se nemusí objevit u každého.Z důvodu dobré snášenlivosti (a to ve srovnání s Viagrou nebo Cialisem), mnoho mužů volí Levitru. K nežádoucím účinkům Levitry patří mírné bolesti hlavy, ucpaný nos a snížení rychlosti reakce. Tyto nežádoucí účinky však vyskytují velmi vzácně.Aby se zabránilo možným nežádoucím účinkům Levitry, neměli byste brát Levitru současně s jinými přípravky na zvýšení potence.Pokud by se některý z nežádoucích účinků u Vás vyskytl a byl by pro Vás příliš obtěžující, závažný nebo by se opakoval při novém užití přípravku, oznamte to vašemu lékaři.

Nepoužívejte přípravek Levitra:
*jestliže trpíte alergií (přecitlivělostí) na vardenafil nebo na jakoukoli pomocnou látku obsaženou v přípravku Levitra. Pomocné látky jsou uvedeny na přední straně letáku. Mezi příznaky alergické reakce patří: vyrážka, svědění, otok obličeje nebo rtů a dušnost.
*jestliže užíváte nitráty, jako např nitroglycerin k léčbě anginy pectoris nebo léky schopné uvolňovat oxid dusnatý, jako např. amylnitrit. Současné užívání těchto léčiv a přípravku Levitra může vážně ovlivnit Váš krevní tlak.
*jestliže užíváte ritonavir nebo indinavir (léky užívané k léčbě HIV infekce).
*jestliže je Vám více než 75 let a užíváte ketokonazol nebo itrakonazol (léky užívané k léčbě plísňových onemocnění).
*jestliže máte závažnou srdeční chorobu nebo závažné onemocnění jater.
*jestliže jste pravidelně dialyzován.
*jestliže jste v nedávné době prodělal cévní mozkovou příhodu nebo srdeční infarkt.
*jestliže máte (nebo jste míval) výrazně nízký krevní tlak.
*trpíte-li Vy sám nebo někdo z Vaší rodiny degenerativním očním onemocněním (např. retinitis pigmentosa).
*pokud se u Vás kdykoli v minulosti objevila ztráta zraku v důsledku nearteritické přední ischemické neuropatie optického nervu (NAION).

Jak se přípravek Levitra uchovává:
Uchovávejte při teplotě do 30 stupňů Celsia.
Uchovávejte v původním obalu, aby byl přípravek chráněn před vlhkostí.
Nepoužívejte po uplynutí doby použitelnosti vyznačené na obalu.
Uchovávejte mimo dosah a dohled dětí.